20.-21.4.2002
V Nejdku se konal 11.Thun cup za účasti 39 hráčů a hráček 11 nejen z
Čech, ale i z Německa (Landshut, Wicker).
Vítězem dvouhry mužů se stal domácí Miloš Kamaryt, který vyhrál
turnaj již potřetí a vybojoval tak titul pro Jiskru Nejdek po dlouhých
osmi letech.
Ve dvouhře žen dominovala chlumčanská Straková, která prošla soutěží
bez většího zaváhání. Na čtvrté pozici skončila domácí Šlehubrová.
Ve čtyřhře mužů dominovala plzeňská dvojice Popilka, Paleček kteří v
semifinále vyřadili domácí pár Kamaryt, Marek 2:1. Namále měli plzeňané již i ve čtvrtfinále s landshutskou dvojicí Schmidt, Maier
kterou porazili 2:1. Třetí set byl těsně 17:16 a zápas byl označen jako nejhezčí v
turnaji.
Ve čtyřhře žen zvítězila dvojice Sobotová, Straková která uštědřila
ve finále páru Levová, Pokorná (Sokol, Svatá) dokonce i kanára. Mrzí
prohra domácího páru Nováková, Kamarytová s Levovou a Pokornou ve třetím
setu o tři míčky.
V mixu dominoval pár Urban, Sobotová (Chlumčany, Doubravka), který ve
finále porazil domácí manželský pár Kamaryt, Kamarytová 2:1. Hezké je
čtvrté místo domácí Blažejové s českokrumlovským Černým.
Dvouhra muži - Cena Karlovarského porcelánu
1. Kamaryt (Jiskra Nejdek)
2. Popilka (Slavoj Plzeň)
3. Schmenger (TV Frankfurt - Wicker)
4. Hejzlar (Sokol Svatá)
9.-16. Marek a Baumgartl (Nejdek)
Dvouhra ženy - Cena Ateliéru Čebiš
1. Straková (Keramika Chlumčany)
2. Sobotová (Sokol Doubravka)
3. Lenz (TV Frankfurt - Wicker)
4. Šlehubrová (Jiskra Nejdek)
5.-8. Nováková (Jiskra Nejdek)
Čtyřhra muži - Cena Porcelánu Danihel
1. Popilka, Paleček (Slavoj Plzeň)
2. Schmenger, Springer (TV Frankfurt - Wicker)
3. Vedral, Hucl (Sokol Doubravka)
4. Kamaryt, Marek (Jiskra Nejdek)
5.-8. Newiak, Baumgartl (Jiskra Nejdek)
Čtyřhra ženy - Cena Drogerie Macek a Lignety
1. Straková, Sobotová (Keramika Chlumčany, Sokol Doubravka)
2. Pokorná, Levová (Sokol Svatá)
3. Lenz, Schaller (TV Frankfurt - Wicker)
4. Nováková, Kamarytová (Jiskra Nejdek)
5.-6. Blažejová, Šlehubrová (Jiskra Nejdek)
Smíšená čtyřhra - Cena J&P video a Oskarmobil
1. Urban, Sobotová (Keramika Chlumčany, Sokol Doubravka)
2. Kamaryt, Kamarytová (Jiskra Nejdek)
3. Vedral, Straková (Sokol Doubravka, Keramika Chlumčany)
4. Černý, Blažejová (SKB Český Krumlov, Jiskra Nejdek)
Další fotky:
Děkujeme partnerům turnaje:
Další:
Studio Pro K.Vary, Porcelán Danihel, Elektromix Nejdek, IT servis Nejdek, Banner Praha, Město Nejdek.
Stanislav Newiak
manažér odd.