phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ankety
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 178 nalezených)

|0-50|50-100|100-150|150-178|

Název článkuDatum vydáníAutorTéma
10.11. Bezirksliga U19 12.11.2018 s Německo
28.10. 20.Gummibärchen Cup U8-U18, Wackersdorf 28.10.2018 s Německo
19-21.10. 24.TEM Slovenia Youth International U11-U15, Mokronog (SLO) 21.10.2018 s Slovinsko
8-15.10. Soustředění a přátelská utkání (MLA). 16.10.2018 s Malta
28-30.9. Slovak Youth International U15, Trenčín 30.09.2018 s Slovensko
15.9.Bezirksliga U19 15.09.2018 s Německo
25.Silberlandpokal, BVA 27.08.2018 s Německo
15.7. 3.Zirbel Cup, TV Augsburg 16.07.2018 s Německo
13-15.7. 7.Youngster Cup U11-17, TV Augsburg 1847 16.07.2018 s Německo
15-17.6. 20.Int.Nachwuchsturnier U9-19, Tröbitz 18.06.2018 s Německo
18-20.5. Adria Youth International U13-U15, Opatija (Chorvatsko) 20.05.2018 s Chorvatsko
11-13.5. 51.Int.Bodensee Cup, Friedrichshafen 13.05.2018 s Německo
21.4. 13.M.E.K. Cup, U9-15, BVM 23.04.2018 s Německo
6-8.4. 6.Internationaler Babolat Refrath Cup U15, Bergisch Gladbach 08.04.2018 s Německo
29.3-1.4. Yonex Junior Cup U9-22, Berlín 03.04.2018 s Německo
3.2. Bezirksliga U19 04.02.2018 s Německo
20.1. Bezirksliga U19. 21.01.2018 s Německo
25-26.11. 3.Victor Master Cup U13, Hersbruck 27.11.2017 s Německo
25.11. Bezirksliga U19 27.11.2017 s Německo
20-22.10. LandsBadmintonStævne DGI U9-U19, Vejle. 22.10.2017 s Dánsko
21.10. Bezirksliga U19. 21.10.2017 s Německo
8.10. 19.Gummibärchen Cup, Wackersdorf 09.10.2017 s Německo
26-27.8. 24.Silberlandpokal, BVA 28.08.2017 s Německo
22-23.7. 6.Youngster Cup U11-19, TV Augsburg 1847 24.07.2017 s Německo
23.7. 2.Zirbel Cup ve čtyřhrách, TV Augsburg 1847 24.07.2017 s Německo
16-18.6. 19.Nachwuchsturnier U11-19, Tröbitz 20.06.2017 s Německo
11.6. 1.Augsburger Youth Open, TSG 1885 Augsburg 11.06.2017 s Německo
9-11.6. 4.Victor Hofsteig Youth International U11-19, Wolfurt (A). 11.06.2017 s Rakousko
26-28.5. 50.Int.Bodenseeturnier, Friedrichshafen 28.05.2017 s Německo
21-23.4. 12.Srebrna Žogica, Lendava (SLO) 24.04.2017 s Slovinsko
22.4. 12.M.E.K. Cup U9-15, BVM 24.04.2017 s Německo
14-16.4. Yonex Junior Cup, Berlin 16.04.2017 s Německo
1-2.4. SüdOstDeutsche Mannschaftsmeisterschaft U19 2016/17, Annaberg-Buchholz 03.04.2017 s Německo
13-15.1. Nations to Nations International Mixed Team U13 Competition, Pesc (H) 15.01.2017 s Maďarsko
9.10. 18.Gummibärchen Cup, Wackersdorf 09.10.2016 s Německo
18-24.9. XII.European Senior Championships, Podcetrtek (SLO) 23.09.2016 s Slovinsko
27-28.8. 23.Silberlandpokal, BVA 28.08.2016 s Německo
9.7. 2.Schuttle Cup, Erdweg 10.07.2016 s Německo
17-19.6. 18.Nachwuchsturnier U11-19, Tröbitz 20.06.2016 s Německo
6-8.5. 49.Int.Bodenseeturnier, Friedrichshafen 06.05.2016 s Německo
17.4. 11.M.E.K. Cup U9-15, BVM. 17.04.2016 s Německo
25-27.3. Yonex Junior Cup kat. U9-U22, Berlin 29.03.2016 s Německo
19.3. SMM U15, Drážďany 19.03.2016 s Německo
19-21.2. Spanish Youth Int. Tournament Asturias TTR U11-U17, Oviedo 22.02.2016 s Španělsko
12-13.12. Victor Master Cup U11, TV Hersbruck 13.12.2015 s Německo
Družstvo BVA U15, 21.11.2015 21.11.2015 s Německo
20-26.9. 7.World Senior Championship, Helsingborg (SWE). 23.09.2015 s Švédsko
29.8. 22.Silberlandpokal, BVA 29.08.2015 s Německo
4-7.6. 2.Victor Hofsteig Youth International, Wolfurt 07.06.2015 s Rakousko
21-24.5. 1.Trinidad & Tobago Int. 27.05.2015 s Trinidad & Tobago

|0-50|50-100|100-150|150-178|

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB




Nesveda 2018.png, 10 kB














wz.jpg, 9 kB





Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB






Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádame 2018/19 :
25.11. OP U19 jednotlivců

1.12. 11.Witte FUN Cup

2-3.3. 21.Witte Cup GPC U17

??? GPC U19

27-28.4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
17.11. 4.BVA

17-18.11. MČR U13 Český Krumlov

17.11. OP jednotl.U17 Doubravka

24.11. GPD U13 U15 U17 Plzeň

24.11. 5.BVA

25.11. OP jednotl.U19 (ne) Nejdek

1.12. GPC U13 Aš

8.12. 2.kolo OP družstev dospělých
Jiskra Nejdek - Sokol Doubravka A
Jiskra Nejdek - TJ Bílá Hora

8-9.12. MČR U17 Brno Slatina

15-16.12. MČR U19 Praha

15.12. GPC U13 Pohár předsedy Plzeň

16.12. GPC U15 Pohár předsedy Plzeň

19.1. 3.kolo OP družstev dospělých
Jiskra Nejdek - Badmintonová Akademie Plzeň B

23.2. 4.kolo OP družstev dospělých
So Č.Budějovice - Jiskra Nejdek
SKB Č.Krumlov B - Jiskra Nejdek

16.3. Play OFF OP družstev dospělých Plzeň


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz