phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ankety
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 131 nalezených)

|0-50|50-100|100-131|

Název článkuDatum vydáníAutorTéma
10.11. Bezirksliga U19 12.11.2018 s Německo
28.10. 20.Gummibärchen Cup U8-U18, Wackersdorf 28.10.2018 s Německo
15.9.Bezirksliga U19 15.09.2018 s Německo
25.Silberlandpokal, BVA 27.08.2018 s Německo
15.7. 3.Zirbel Cup, TV Augsburg 16.07.2018 s Německo
13-15.7. 7.Youngster Cup U11-17, TV Augsburg 1847 16.07.2018 s Německo
15-17.6. 20.Int.Nachwuchsturnier U9-19, Tröbitz 18.06.2018 s Německo
11-13.5. 51.Int.Bodensee Cup, Friedrichshafen 13.05.2018 s Německo
21.4. 13.M.E.K. Cup, U9-15, BVM 23.04.2018 s Německo
6-8.4. 6.Internationaler Babolat Refrath Cup U15, Bergisch Gladbach 08.04.2018 s Německo
29.3-1.4. Yonex Junior Cup U9-22, Berlín 03.04.2018 s Německo
3.2. Bezirksliga U19 04.02.2018 s Německo
20.1. Bezirksliga U19. 21.01.2018 s Německo
25-26.11. 3.Victor Master Cup U13, Hersbruck 27.11.2017 s Německo
25.11. Bezirksliga U19 27.11.2017 s Německo
21.10. Bezirksliga U19. 21.10.2017 s Německo
8.10. 19.Gummibärchen Cup, Wackersdorf 09.10.2017 s Německo
26-27.8. 24.Silberlandpokal, BVA 28.08.2017 s Německo
22-23.7. 6.Youngster Cup U11-19, TV Augsburg 1847 24.07.2017 s Německo
23.7. 2.Zirbel Cup ve čtyřhrách, TV Augsburg 1847 24.07.2017 s Německo
16-18.6. 19.Nachwuchsturnier U11-19, Tröbitz 20.06.2017 s Německo
11.6. 1.Augsburger Youth Open, TSG 1885 Augsburg 11.06.2017 s Německo
26-28.5. 50.Int.Bodenseeturnier, Friedrichshafen 28.05.2017 s Německo
22.4. 12.M.E.K. Cup U9-15, BVM 24.04.2017 s Německo
14-16.4. Yonex Junior Cup, Berlin 16.04.2017 s Německo
1-2.4. SüdOstDeutsche Mannschaftsmeisterschaft U19 2016/17, Annaberg-Buchholz 03.04.2017 s Německo
9.10. 18.Gummibärchen Cup, Wackersdorf 09.10.2016 s Německo
27-28.8. 23.Silberlandpokal, BVA 28.08.2016 s Německo
9.7. 2.Schuttle Cup, Erdweg 10.07.2016 s Německo
17-19.6. 18.Nachwuchsturnier U11-19, Tröbitz 20.06.2016 s Německo
6-8.5. 49.Int.Bodenseeturnier, Friedrichshafen 06.05.2016 s Německo
17.4. 11.M.E.K. Cup U9-15, BVM. 17.04.2016 s Německo
25-27.3. Yonex Junior Cup kat. U9-U22, Berlin 29.03.2016 s Německo
19.3. SMM U15, Drážďany 19.03.2016 s Německo
12-13.12. Victor Master Cup U11, TV Hersbruck 13.12.2015 s Německo
Družstvo BVA U15, 21.11.2015 21.11.2015 s Německo
29.8. 22.Silberlandpokal, BVA 29.08.2015 s Německo
18.4. 10.M.E.K. Cup, BVM 18.04.2015 s Německo
3-5.4. Yonex Junior Cup U11-U26, Berlín 06.04.2015 s Německo
5.10. 16.Gummibärchen cup, Wackersdorf 05.10.2014 s Německo
30-31.8. 21.Silberlandpokal, BVA 31.08.2014 s Německo
12.7. 6.Zwergen cup U11-17, BVA 12.07.2014 s Německo
27-29.6. 33.Obernzellerturnier 30.06.2014 s Německo
31.5. 8.Sparkassen cup, BCSN 01.06.2014 s Německo
26.4. 9.M.E.K. Cup U9-15, BVM 26.04.2014 s Německo
18-20.4. Victor Junior cup U11-26, Berlín 21.04.2014 s Německo
5.10. 15.Gummibärchenturnier, BC Wackersdorf 05.10.2013 s Německo
1.9. 20.Silberlandpokal, BVA 01.09.2013 s Německo
14.7. 10.Offene Nürnberger Stadtmeisterschaften 14.07.2013 s Německo
6.7. 5.Zwergen cup, BVA 06.07.2013 s Německo

|0-50|50-100|100-131|

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB




Nesveda 2018.png, 10 kB














wz.jpg, 9 kB





Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB






Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádame 2018/19 :
25.11. OP U19 jednotlivců

1.12. 11.Witte FUN Cup

2-3.3. 21.Witte Cup GPC U17

??? GPC U19

27-28.4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
17.11. 4.BVA

17-18.11. MČR U13 Český Krumlov

17.11. OP jednotl.U17 Doubravka

24.11. GPD U13 U15 U17 Plzeň

24.11. 5.BVA

25.11. OP jednotl.U19 (ne) Nejdek

1.12. GPC U13 Aš

8.12. 2.kolo OP družstev dospělých
Jiskra Nejdek - Sokol Doubravka A
Jiskra Nejdek - TJ Bílá Hora

8-9.12. MČR U17 Brno Slatina

15-16.12. MČR U19 Praha

15.12. GPC U13 Pohár předsedy Plzeň

16.12. GPC U15 Pohár předsedy Plzeň

19.1. 3.kolo OP družstev dospělých
Jiskra Nejdek - Badmintonová Akademie Plzeň B

23.2. 4.kolo OP družstev dospělých
So Č.Budějovice - Jiskra Nejdek
SKB Č.Krumlov B - Jiskra Nejdek

16.3. Play OFF OP družstev dospělých Plzeň


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz