4.12. GPC U15 Pohár Předsedy ZpčBaS, Plzeň

Kvarteto s bilancí 3-0-2…

Natálky třetí hattrick.

Otevřeného GPC U15tek se zúčastnilo 51 hráčů a hráček (27+21) z celé ČR – TJ Agrotec Hustopeče, Start Jihlava, Badminton Sharks Brno, BK Omega Olomouc, SK Hamr Praha, SK Prosek Praha, SK Radonice, Sokol Meteor Praha, TJ Bílá Hora, USK Plzeň, Sokol Doubravka, BKV Plzeň, Badminton VK Aš, Slovan Karlovy Vary a Jiskra Witte Nejdek.

Matěj s Veronikou porazili ve čtvrtfinále Láďu s A.Krupičkovou (BKV Plzeň) 2:0 (21:13,21:19), 3.místo.

Natalie s D.Flachsem (Badminton VK Aš) turnaj vyhráli.

Ve finále porazili pár M.Chumchal/M.Šmídová (BK Omega Olomouc, BKV Plzeň) 2:0 (21:18,21:14), namále však měli v semifinále, kde po třísetové bitvě porazili pár Š.Prek/K.Šilhavá (Badminton Sharks Brno, SK Hamr Praha) 2:1 (22:24,22:20,21:14)!

Verča prošla až do semifinále, kde po čtrnácti dnech opět porazila A.Krupičkovou (BKV Plzeň) opět ve třech setech, 2:1 (21:18,18:21,21:16), v boji o finále bohužel nestačila na M.Šmídovou (BKV Plzeň) 0:2 (8:21,8:21), pěkné 3.místo.

Natka prošla přes K.Šilhavou (SK Hamr Praha), N.Starou (SK Radonice u Prahy), M.Ševčíkovou (TJ Agrotec Hustopeče) do finále kde porazila po třísetovém maratonu plzeňskou M.Šmídovou 2:1 (21:18,16:21,21:12) a turnaj vyhrála.

Ládík podlehl ve 2.kole později bronzovému jihlavskému V.Pořízovi 0:2 (10:21,4:21).

Matěj svedl boj s o dva roky starším J.Svobodou (Sokol Doubravka) 1:2 (21:14,19:21,17:21), škoda dva míčky od postupu do čtvrtfinále.

Láďa s Matějem podlehli v boji o medaili páru A.Šulc/V.Obhlídal (SK Prosek Praha) 0:2 (12:21,13:21), škoda, dělené 5.místo.

Nasazené trojky Verča s Natou prošly do semifinále, kde porazily plzeňský pár A.Krupičková/M.Šmídová[1] 2:1 (16:21,21:16,21:14), ve finále pak přejely pár K.Šilhavá/M.Ševčíková[2] (SK Hamr Praha, TJ Agrotec Hustopeče) 2:0 (21:9,21:14), třetí zlato pro Nejdek, třetí hattrick pro Natku.