Badmintonový oddíl Jiskra Nejdek

V pátek 27.12.02 se v teplické hale konal již 14.ročník Vánočního turnaje mladších žáků kat.U13. Turnaje se zúčastnilo 32 hráčů a hráček z Mostu, Proboštova, Podbořan, domácích Teplic a Nejdku. Ve dvouhře chlapců postoupili do finále nejvýše nasazení tj.nejdečtí Tomáš Sojka (12) a Vít Šlehubr (10), po bratrovražedném a vyrovnaném boji se ve třetím setu za stavu 9:9 přiklonilo štěstí na Tomášovu stranu a vyhrál 11:9 a stal se tak vítězem celého turnaje. V dívkách postoupily do finále také nejvýše nasazené, nejdecká Marcela Nesvedová, republiková patnáctka a Dragounová z TJ Proboštov (24 v ČR). Po vyrovnaných dvou setech, ve třetím kralovala naše hráčka která soupeřku "ulobovala" a vyhrála hladce třetí set 11:2 a napodobila tak svého oddílového kolegu Tomáše Sojku. Ve čtyřhře chlapců kralovali nejdečáci Tomáš a Víťa a bez problému došli až na stupínek nejvyšší. Ve čtyřhře dívek pár Pluskalová, Dragounová z TJ Proboštov nedal šanci narychlo složenému páru Nesvedová, Nováková (Jiskra Nejdek, Mius Teplice) a zvítězil jasně 2:0. Trenér žactva byl s přípravou na lednový turnaj v Břeclavi spokojen, manažér Newiak by rád viděl v Břeclavi ve čtyřhře společně s Nesvedovou proboštovskou Dragounovou, vše je v jednání.