11.4. OP U15 Karlovarského a Plzeňského kraje jednotlivců, Dobřany

Šestka s bilancí 3-0-0…

Ondrův čtvrtý hattrick a postup na MČR!

Tomáš s Terezkou Mátlovou (Badminton VK Aš) doplatili na los, v prvním kole narazili na Ondru s Romanou.

Pavel s Terezou Černou (TJ Dobřany) skončili ve čtvrtfinále na raketách páru P.Kokoř/M.Šmídová (Badminton VK Aš, BKV Plzeň) 0:2 (23:25,5:21), 5-8.místo.

Ondrys s Romčou…

Narychlo složený pár Ondra a Romana Vatashchuk (Slovan Karlovy Vary) turnaj s přehledem vyhrál a postoupil na MČR do Pardubic, tam to však bude úplně jiná káva…

Nejmladší člen výpravy Michal sehrál první kolo s ašským D.Flachsem, logicky nestačil, získal však cenné zkušenosti.

Matěj postoupil do druhého kola, tam již nestačil bramborovému Š.Tichému z Aše.

Pavel narazil ve čtvrtfinále na stále se lepšícího P.Kokoře z Aše, bohužel opět nestačil 0:2 (13:21,5:21), 5-8.místo.

Tomáš překvapivě nestačil Pavlovi 0:2 (18:21,18:21), 9-16.místo.

Pepča prohrál dobře rozehraný zápas s F.Josefíkem z K.Varů 1:2 (21:11,14:21,17:21).

Ondra prošel do finále, kde sehrál vyrovnaný zápas se Š.Mrázem (Sokol Doubravka), vyhrál 2:1 (16:21,22:20,21:19), 1.místo, postup na MČR do Pardubic a také snížil vzájemnou bilanci na 3:4.

Pavel nastoupil s M.Rendlem z Bílé Hory, v boji o semifinále dokázali sebrat set později stříbrnému páru, dělené 5.místo.

Míša nastoupil s domácím T.Blažkem…

Pepča s Matějem skončili před branami semifinále, 5-8.místo.

Ondra dovršil hattrick v deblu s Tomášem, ve finále porazili doubravecký pár Š.Mráz/T.Borkovec 2:0 (21:13,21:18), třetí zlato pro Jiskru Witte Nejdek.

Klárka s Natálkou bohužel zůstaly doma ze zdravotních důvodů…