phpRS

    Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)

Historie  I. (1965-2018)

Historie II. (2018-2021)

Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus LightGate cup
mínus Thun cup
mínus Victor cup
mínus Witte cup
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 107 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-107|

Thun cup

* 2.10. 30.Thun Cup, Nejdek

Vydáno dne 03. 10. 2021 (287 přečtení)


Vítězové 30.Thun Cupu:
DM - Ondřej Běhounek (TJ Chemička Ústí n.L))
DŽ - Bára Šenfeldová (Sokol Doubravka)
ČM - Zdeněk Gonda/Jakub Bitman (Jiskra Nejdek, SokolMeteor Praha)
ČZ - Iveta Strnadová/Soňa Königsmarková (Sokol Dobruška, TJ Bílá Hora)
SČ - Adam Nesveda/Veronika Nováková (Jiskra Nejdek)

Naše dvanáctka s bilancí 2-1-5.
Zlatí - Verča s Adamem a Zdenda s Jakubem.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Thun cup

* 29.Thun Cup GPC dospělých, Jiskra Nejdek na Gejzíru

Vydáno dne 11. 10. 2020 (1023 přečtení)

Vítězové 29.Thun Cupu:
DM - Milan Ludík (SK Brno Slatina)
DŽ - Kate Foo Kune Ludík (Capucine B.C.)
ČM - Václav Mirvald, Fabian Šula (Spartak Chrást, TJ Ostrov)
ČZ - Klára Košťálová, Natalie Štěříková (Jiskra Nejdek)
SČ - Milan Ludík, Kate Foo Kune Ludík (SK Brno Slatina, C.B.C)

Naše třináctka s bilancí 1-3-4.
Zlaté - Natalie a Klára.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Witte cup

* 7.3. 22.Witte Cup GPC U19, Nejdek

Vydáno dne 08. 03. 2020 (1711 přečtení)

Ladislav a Natalie - vítězové 22.Witte Cupu ve dvouhře!!

Naše jedenáctka s bilancí 5-4-7...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Witte cup

* 30.11. 12.Witte FUN Cup, Nejdek

Vydáno dne 02. 12. 2019 (906 přečtení)

Přátelský turnaj pro dobrou náladu...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Thun cup

* 27.4. 28.Thun Cup GPC dospělých, Nejdek

Vydáno dne 27. 04. 2019 (1394 přečtení)

Hattrick sourozenců Nesvedových...!
Desítka s neuvěřitelnou bilancí 5-5-5.

Vítězové 28.ročníku :
DM - Adam Nesveda (Jiskra Nejdek)
DŽ - Marcela Růžička (Jiskra Nejdek)
ČM - Adam Nesveda/Miloš Kamaryt (Jiskra Nejdek)
ČŽ - Marcela Růžička/Tereza Weinerová (Jiskra Nejdek, SKP Kometa Brno)
MIX - Adam Nesveda/Marcela Růžička (Jiskra Nejdek)

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Thun cup

* Pořádáme!

Vydáno dne 10. 04. 2019 (1031 přečtení)

Sobota - 27.4.2019.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Naše turnaje

* 30.3. Babolat GPC U19, Nejdek

Vydáno dne 30. 03. 2019 (1349 přečtení)

Osmička s famózní bilancí 5-4-5...!
Zlatí - Láďa, Natka...

...Ondra a Venda.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Naše turnaje

* Pořádáme.

Vydáno dne 12. 03. 2019 (957 přečtení)

Babolat GPC U19.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Witte cup

* 2.3. 21.Witte Cup GPC U17, Nejdek

Vydáno dne 03. 03. 2019 (1347 přečtení)

Vítězové 21.ročníku :
DCH - Pavel Maňásek (Badminton Rychnov n.K.)
DD - Veronika Nováková (Jiskra Nejdek)
ČCH - Ladislav Lešták/Pavel Maňásek (Jiskra Nejdek, Badminton Rychnov n.K.)
ČD - Karolína Hejduková, Natálie Soukupová (SK Hamr Praha, Badminton Rychnov n.K.)
MIX - Ladislav Lešták/Natalie Štěříková (Jiskra Nejdek)

Šestka s bilancí 3-3-1.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Witte cup

* Pořádáme 21.Witte Cup!

Vydáno dne 05. 02. 2019 (1070 přečtení)


Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Witte cup

* 1.12. 11.Witte FUN Cup, Nejdek

Vydáno dne 01. 12. 2018 (1285 přečtení)

...čtyři tituly uděleny!

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Thun cup

* 28.4. 27.Thun Cup, Nejdek

Vydáno dne 29. 04. 2018 (1606 přečtení)


Vítězové :
DM - Martin Kural (USK Plzeň)
- Marcela Exl (BC Grün-Weiss 1981 Obernzell)
ČM - Přemysl Voráč/Petr Odvárka (USK Plzeň, BKV Plzeň)
ČŽ - Marcela Růžička/Marcela Exl (Jiskra Nejdek, BC Grün-Weiss 1981 Obernzell)
MIX - Adam Nesveda/Marcela Růžička (Jiskra Nejdek)

Dva tituly zůstaly doma..., osmička s bilancí 2-1-5.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Thun cup

* Pořádáme 27.Thun Cup.

Vydáno dne 10. 04. 2018 (1290 přečtení)


Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Witte cup

* 17.3. 20.Witte Cup GPC U17, Nejdek

Vydáno dne 17. 03. 2018 (1782 přečtení)

Vítězové jubilejního ročníku :
DCH - Michal Morávek (BaC Kladno)
DD - Veronika Nováková (Jiskra Witte Nejdek)
ČCH - Ladislav Lešták/Matěj Šilhan (Jiskra Witte Nejdek)
ČD - Veronika Nováková/Magdalena Tyrmerová (Jiskra Witte Nejdek, TJ Sokol Nový Knín)
MIX - Matěj Šilhan/Bára Šenfeldová (Jiskra Witte Nejdek, Sokol Doubravka)

Devítka s bilancí 4-3-4.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Witte cup

* Pořádáme 20.Witte Cup U17.

Vydáno dne 25. 02. 2018 (1343 přečtení)

Jubilejní 20tý ročník!

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-107|

     Naši partneřikulatý roh
nejdek.gif, 3 kB
witten.gif, 2 kB
nenickacerne.jpg, 10 kB















wz.jpg, 9 kB



Nesveda 2018.png, 10 kB





Dami.png, 10 kB







sourek.jpg, 10 kB


Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2021 :
Přeloženo!! 23.Witte Cup U19


29.02.2008: Co nás čeká :

23.10. GPC U15 Most

23.10. GPC kval U13 Karlovy Vary

23,10, OP jednotl. U17 Karlovy Vary

24.10. GPC U19 Kladno

31.10. 2.kolo 2.liga Jiho-Západ, Plzeň

4-5.12. MČR jedn.U17 Č.Krumlov

6-8.12. Oliver Czech Int. BEC U17 Č.Krumlov

10-12.12 GPA dosp. VC Plzně

18-19.12. MČR jed.U19 Brno


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2020 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

Techbit.cz | ČBaS | ZpčBaS