phpRS

    Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Výsledky mládeže

* 4.1. 9.Ašský košíček dvouher U11-17 (GPD U13-U17), Aš

Vydáno dne 04. 01. 2020 (247 přečtení)

Desítka s bilancí 1-3-4.
Zlatá Zuzanka!

Devátého Košíčku se zúčastnila naše desítka - Antonín Bršťák, Miroslav Macháň, Michal Bršťák, Vojtěch Macháň, Julie Dvořáčková, Zuzana Lipavská, Eliška Drobilová, Adéla Dvořáčková, Bára Krejčiříková a Anna Gruberová, která přivezla osm medailí (pozn. stejně jako desitka dospělých z OP v Plzni) a pohárů.

Stříbrná Julča v U11.

Jediné zlato (!) pro Jiskru WITTE Nejdek přivezla Zuzka, když ve finále porazila nejtěsnějším rozdílem sedmiletou Julču.

Eliška vyválčila stříbro v U13, když ve finále podlehla domácí A.Tiché, která jí tak oplatila nedávnou porážku...

Adélka se v semifinále zranila, dostala tak bramborovou, škoda, ve skupině porazila pozdější vítězku U15, přejeme brzké uzdravení!

Bára přivezla krásné stříbro v U15..

Bronzová Anča v sedmnáctkách.

Tonda na 3.místě v U11.

Míra s bronzovou trofejí v U15!

Vojta prvně v U17, bohužel na podium se neprobojoval...

Míša a náš čtvrtý bronz.

1. 2013 ~ 1-4-0 (14)
2. 2014 ~ 1-3-1 (12)
3. 2014 ~ 2-0-2 (5)
4. 2015 ~ 1-3-3 (13)
5. 2016 ~ 3-5-3 (14)
6. 2017 ~ 5-3-2 (13)
7. 2018 ~ 3-1-2 (8)
8. 2019 ~ 1-2-1 (4)
9. 2020 ~ 1-3-4 (10)

Naši medailisté...!

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
nejdek.gif, 3 kB
witten.gif, 2 kB
nenickacerne.jpg, 10 kB















wz.jpg, 9 kB

Nesveda 2018.png, 10 kB







Dami.png, 10 kB



sourek.jpg, 10 kB




Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2020 :
7.3. GPC U19 22.Witte Cup

25.4. GPC 29.Thun Cup


29.02.2008: Co nás čeká :
29.2.-1.3. 1.GPB U13 Karlovy Vary

29.2. GPC dospělých Ostrov

1.3. GPC U15 Kladno

4-8.3. YONEX German Junior (U19) Berlin

7.3. GPC U19 22.Witte Cup Nejdek

7-8.3. 1.GPB U15 Pardubice

7.3. Karlovarský Lázeňáček U9 a U11-U15 Karlovy Vary

7.3. GPC U13 Plzeň

7-8.3. GPB dospělých PA S.Most

14.3. GPC U13 Bílá Hora

14-15.3. 1.GPB U17 Dobřany

15.3. GPC dospělých Karlovy Vary

21.3. 2.liga Jiho-Západ 5.kolo :
SKB Č.Krumlov B - Jiskra Nejdek
Sokol Doubravka - Jiskra Nejdek

21.3. GPC U15 Aš

27-29.3. GPA VC Plzně dospělých

28.3. GPC U17 2.Mattoni Cup Karlovy Vary

2-4.4. OLIVER Czech BEC U17 Int. Český Krumlov

4.4. GPC U19 Plzeň

4.4. GPD U15 U17 Plzeň

10-12.4. YJC U11-U22 Berlin


     Podpora dívekkulatý roh







    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2020 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

Techbit.cz | ČBaS | ZpčBaS