22.2.09 GPC dospělých na TJ Astra Praha

Kvalitně obsazený turnaj série Grand Prix C se konal tuto neděli v Praze na Zahradním městě ve čtyřkurtové hale TJ Astry. Výborně si vedl nejdecký Michal Bernášek, který v TJ Astra hostuje, v deblu se svým parťákem Jiřím Haklem. V prvním kole vyřadili pár Čermák/Filz (21:17, 10:21, 21:19), v druhém Jenčík/Müller (21:15, 21:12) a zastavil je až pár Kočí/Gregor (8:21, 12:21). Umístili se tak na skvělém 3-4 místě.


Berny

V singlu Michal, stejně jako já vypadl v prvním kole. Já s hráčem Astry Janem Vítkem (nepamatuji si přesně 10:21, 12:21), snažil jsem se makat a dal do toho vše, ovšem mých nevynucených chyb bylo až příliš…

O umístění jsem hrál s Adamem Čechurou z (TJ Bílá Hora), který byl zároveň můj deblista. Z časových důvodů se hrálo jen na jeden set a ten jsem zvládl vyhrát 21:17. Michal v prvním kole „vyfasoval“ Jirku Skočdopoleho a jistě si dobře zaběhal. V zápase o umístění také neuspěl.


Bernyho smeč

S Adamem v deblu jsme v prvním kole nestačili na pár Jenčík/Müller a tak naše účinkování na turnaji skončilo.

Michal se svou mixérkou Luckou Hartmannovou přešli do druhého kola přes pár Barák/Valášková a stopku jim následně dali pár Gregor/Herrmannová.


Berny s mixérkou Luckou