5-6.9.09, 14.Benátecký pohár

1.turnaj nové sezóny – GP B Benátecký pohár proběhl tento víkend za účasti nejdeckých hráčů – Jan Klimaj, David Ježek a Michal Bernášek. Největší úspěch měl Honza, když v předkole přehrál Pikla (Chemička Ústí), ale v prvním kole už nestačil na Šídu (Sla. TU Liberec)…


nová hala

Já jsem bohužel podlehl v třísetovém zápase už v předkole Chmelařovi (Mon.Hrad.Kralové), nepodařilo se mi dotáhnout koncovku třetího setu do konce a prohrál 18:21, tato prohra mě velice mrzí. Společně s Petrou Munzarovou (Spoje Praha) jsem absovoval první kolo smíšené čtyrhry. Pár Skála/Sahánková byl ale neprůstřelný. Byl to náš první společný mixový pokus, tak příště to bude určitě lepší.


rychlonožka

Michal čekal celý den v hale na jediný okamžik, až začne pánský debl, protože na jinou disciplínu se nepřihlásil. Čekání to bylo opravdu náročné, začalo se hrát až okolo půl sedmé večer. Hráli jsme spolu a bojovali o postup do druhého kola s naším častým soupeřem Petrem Hohenbergerem (So.Č.Budějovice), ten hrál s Weinzettlem. Náš vytoužený postup do druhého kola se ale nepodařil, výsledek byl 15:21 a 17:21. Celý zápas jsme jen dotahovali a v závěru setu ztráceli.


Michalovo náročný den

To Honza Klimaj na tom byl opět lépe a s Proseckým Tomášem Krajčou pře?li přes pár Gregor/Gregor (Astra ZM Praha) do druhého kola, kde ale už nestačili na pár Vitvera (Chemička Ústí)/Horáček (Sokol Dobruška).


Honza na empiru

Příští víkend nás čeká boj o postup do hlavní soutěže na turnaji GP A Memoriál Holobradého. Držte palce