10.10.09, GPC Králův Dvůr

Na turnaji GP C v Králově Dvoře jsem byl jediný zástupce Nejdeckých badmintonistů. Hráčů se na tomto tradičním turnaji sešlo více než na 3 desítky.


Já přijel bojovat hlavně ve dvouhře. Forma byla, ale los mi nepřál. Hned v prvním kole jsem hrál s Pepou Kočím (Astra ZM Praha), který je v žebříčku na 11. místě a nakonec celý turnaj vyhrál. Na jeho rychlou hru nestačím, ale jsem rád, že jsem uhrál 12 a 14 bodů. Ve druhé dvouhře o umístění jsem se potkal s Martinem Cihlářem (Astra ZM Praha), kterého jsem přehrál 21:11 a 21:17. Tím jsem se dostal, pokud dobře počítám, alespoň na 9-12 místo.

Na čtyrhru jsem jel na blind, bez spoluhráče. Ten se nakonec našel, hrál jsem s Jiřím Balounem, jehož věk si netroufám odhadovat. Proto nás soupeři zřejmě podcenili a ukradli jsme jim relativně lehce první set. Druhý byl v jejich prospěch a třetí až do konce vyrovnaný, hra napínavá. Koncovka nám bohužel utekla, konec v prvním kole. Soupeři Lukáš Myšák a Aram Simoniam (oba Astra ZM Praha). Výsledek 21:12, 12:21 a 18:21. Škoda, ještě jednou děkuju Jirkovi za pěknou hru.

Příští týden GP B Most.