16.1. 5.Ašský košíček U11-17

Nejdecká čtrnáctka s bilancí 3-5-3.

Turnaje ve dvouhrách U11,13,15,17 se zúčastnila sedmdesátka hráčů a hráček z Plzně (TJ B.Hora, So Doubravka a BKV), Brna, Mostu, Karlových Varů, Nejdku a Aše.

Za Jiskru WITTE nastoupili –Tomáš Bršťák, Matěj Šilhan, Michal Bršťák, Matěj Cingroš, Láďa Lešták, Pavel Bršťák, Ondra Šilhan, Pepa Kozák, Adélka Dvořáčková, Veronika Nováková, Anička Gruberová, Naty Štěříková, Klárka Košťálová a Vendula Pazderová.

Bojovnice Adélka nestačila jen hráčce z líhně Květy Duškové, její vnučce T.Duškové (TJ Bílá Hora), podlehla 1:2 (13:21,21:14,15:21).

Stříbro pro Nejdek v U11tkách…

Anička vybojovala 5-8.místo, v boji o medaili bohužel nestačila na domácí Raithelovou.

Verča nenašla přemožitelku.

Zlato pro Nejdek v U13tkách…

Zlatá Verča.

Natálka pod dohledem kondičního trenéra Libora Dvořáčka.

Smolařka Naty, ve druhém setu vedla 20:18, prasklý výplet a jiná raketa!! – bohužel podlehla M.Šmídové z Plzně 0:2 (16:21,20:22).

Stříbro pro Nejdek v U15tkách…

Stále se lepšící Dulča se bohužel nevešla do finálové čtyřky, 5.místo.

Klárka dokázala potrápit i vítězku.

Bronz pro Nejdek v U17tkách…

Veselá nejdecká děvčata.

Benjamínek Tom prošel do finále, kde po jasně vyhraném prvním setu bohužél nestačil na domácího D.Kundráta 1:2 (21:11,16:21,12:21).

Tomáš s trenérem.

Stříbro pro Nejdek v U11tkách.

Michal přivezl bronz.

Matěj prošel do finále, kde porazil 2:1 M.Suchomela z Baníku Most.

Zlato a bronz do Nejdku v U13tkách.

Matěj se radoval z bronzu.

Láďa si odbyl debut v dresu Jiskry Witte Nejdek druhým místem!

Pája porazil (v semi) v předčasném finále domácího D.Flachse 2:1 (12:21,22:20,21:19), ve druhém setu prohrával již 15:18, přesto dotáhl po „uklidnění“ trenérem zápas do zdárného konce a postoupil do finále, kde v nejdeckém finále porazil Láďu 2:0 (21:19,21:16).

Také zkompletoval sbírku bří Bršťáků na zlato, stříbro a bronz.

Zlato, stříbro i bronz do Nejdku v U15tkách.

Pepča bohužel horším skóre nepostoupil do finálové čtyřky, přestože porazil pozdějšího vítěze domácího „špekulátora“ Š.Tichého 2:1, škoda přivezl 5.místo.

Ondrys podlehl v semifinále Š.Tichému (Badminton VK Aš) 1:2 (22:20,18:21,19:21), který mu tak oplatil nedávnou porážku z Teplic.