15.10. Oblastní přebor jednotlivců Karlovarského a Plzeňského kraje U15, Aš

Pětice s bilancí 5-3-0 a bramborovou…

První OP v kraji, patnáctiletých (bohužel bez oblastní a naší chlapecké jedničky), pro nás znamenal pět titulů z pěti možných.

Jiskru Witte Nejdek reprezentovala pětka – Michal Bršťák, Matěj Šilhan, Veronika Nováková, Anna Gruberová a Natalie Štěříková a hned čtveřice z nich si vybojovala postup na listopadové MČR U15 v Ostravě!

Michal v mixu s Aničkou skončili na děleném pátém místě, ve dvouhře přidal Míša slušnou bramborovou, ve čtyřhře se svým „třináctkovým“ parťákem Honzou Štafflem (Slovan K.Vary) pak překvapivé stříbro, ale také možný postup na MČR!!

Matěj po hloupé prohře stříbrný v mixu s doubraveckou Bárou Šenfeldovou, jasně zlatý ve dvouhře, potěšilo i zlato s doubraveckým Dominikem Cardou ve čtyřhře.

Verča kralovala mixu s domácím Dominikem Kováčem, ve dvouhře skončila stříbrná na druhé (resp. první) postupové příčce a ve čtyřhře s Natkou si také vybojovaly zlato a postup na MČR.

Anička s mixérem Míšou obsadila 5-8.místo, ve dvouhře podlehla později bramborové A.Krupičkové, do čtyřhry bohužel neměla parťačku.

Natka (s jistým postupem ve dvouhře a smíšené čtyřhře) vyhrála dvouhru i čtyřhru s Verčou.

Zlato a brambory do Nejdku…

Zlaté holky.