26-28.10. Třídenní odd. soustředění, Lázně Kynžvart

Šestnáctka našich borců s trenéry…

V krásné kynžvartské sportovní hale (kde na nás všude „dýchala“ novota) na našem oddílovém soustředění pilovalo fyzičku, pohyb po kurtu, údery resp. herní kombinace 16 našich hráčů (Antonín Bršťák, Hynek Veselík, Michal Bršťák, Matěj Šilhan, Ladislav Lešták, Ondřej Šilhan, Viktor Lutsak, Eliška Drobilová, Natálie Lutsaková, Adéla Dvořáčková, Bára Krejčiříková, Veronika Nováková, Anna Gruberová, Natalie Štěříková, Vendulka Pazderová a Klára Košťálová ) pod dohledem 5 trenérů (Miloš Kamaryt, Jaroslav Veselík, Libor Dvořáček, Jiří Pazdera a Stanislav Newiak).
Soustředění bylo zaměřeno na start našich hráčů na blížících se MČR U17 Ostrava, MČR U19 družstev Brno, MČR U13 Český Krumlov, MČR U19 Orlová. Tak uvidíme zda se někdo přidá k Veronice ověnčené dvěma zlaty z MČR U15 z Mostu.


Město Lázně Kynžvart se nachází v chebském okrese Karlovarského kraje, uprostřed trojúhelníku lázeňských měst Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně na úpatí Slavkovského lesa, dříve Císařského lesa, v nadmořské výšce 700 až 730 m.
Dominantou města je na západním svahu položená lázeňská čtvrť, která vděčí za svůj vznik třem darům přírody: blahodárnému klimatu, minerálním pramenům a ložiskům slatiny v okolí.

…naše šestnáctka.

Soustředění pod vedením hlavního trenéra oddílu Miloše K.

…nahrávací stroj bohužel nemáme.

Večerní rozbor „u videa“ na plátně.

Odměna pro dvojnásobnou Mistryni ČR, krom poukázky také sladkost, …rozdělila se.

Ranní rozcvička s kondičními trenéry.

Nabírání svalové hmoty…

Regenerace a zábava v lázeňském bazénu.

Děkujeme za poučnou exkurzi a těžítka srdíčka v místní „čedičové“ firmě EUTIT panu Jar. Prokešovi.


Děkujeme také majiteli a zaměstnancům Penzionu nad halou, místnímu oddílu badmintonu TJ Sokol a zaměstnancům sportovní haly.


Děkujeme našim Partnerům a Českému badmintonovému svazu.